Praag Tours & Tickets
2037 resultaten
Kerstmarkten en oude stadstour van Dresden - vanuit Praag
Probeer de traditionele Dresden Christmas Stollen of warm op met glühwein. Kom in de kerstsfeer met een bezoek aan een van Europa's beroemdste kerstmarkten in Dresden, die een traditie heeft die teruggaat tot... Lees meer
vanaf
€165,00
vanaf
€165,00
Private Van 7-daagse tour Praag - Cesky Krumlov - Wenen - Bratislava - Boedapest
Geniet en ontspan tijdens een onvergetelijke privé-minibustour op 3 prachtige hoofdsteden en voeg onderweg meer steden toe om te bezoeken.
Pas de tour aan op duur, te bezoeken bestemmingen of programmaschema.
Goede hotels... Lees meer
vanaf
€1.150,00
vanaf
€1.150,00
Privé dagtocht van Praag naar Kutná Hora
We willen graag een exclusieve privé dagtrip maken van Praag naar Kutná Hora. Een persoonlijke chauffeur in een Mercedes-auto brengt u snel en comfortabel van Praag naar Kutná Hora. Zes uur op de bestemming laten je de... Lees meer
vanaf
€520,00
vanaf
€520,00
Privérondleiding door de Art Nouveau en het kubisme door Praag
Ontdek het 20e-eeuwse Praag op een privé-art nouveau- en kubistische architectuurwandeltocht van 3 uur, onder leiding van een historicusgids. Leer meer over de kenmerkende architecturale stijlen en de sociale context... Lees meer
vanaf
€302,87
vanaf
€302,87
Sightseeingtour per e-scooter met kleine groep, met privé-optie en gratis ophalen
Ontdek de schoonheid van Praag met een elektrische scooter tijdens deze 1,5 uur, 2 uur of 3 uur durende tour met een kleine groep of privétour. Onder begeleiding van een gids bezoekt u alle belangrijke bezienswaardigheden... Lees meer
vanaf
€54,00
vanaf
€54,00
Privérondleiding door Praag met een local
Zie het allemaal, sla de drukte over! Deze privétour neemt je mee langs de belangrijkste bezienswaardigheden van Praag, van de iconische oude binnenstad tot de serene Praagse burcht.
Maar wacht, er is meer! We zullen ook... Lees meer
vanaf
€80,42
vanaf
€80,42
Wandeltocht door de Praagse Burcht
Ontdek het grootste kasteelcomplex ter wereld op deze 3 uur durende begeleide wandeling door de Praagse burcht inclusief de koninklijke wijk. Bezoek de oude gebouwen in het gezelschap van een historicusgids en leer meer... Lees meer
vanaf
€86,53
vanaf
€86,53
Dagtochten Praag-Wenen, één richting
Bezoek de UNESCO-beschermde Kutna Hora-botkerk, Brno, het Lednice-paleis en de wijnregio Mikulov op weg van Praag naar Wenen.
Doe mee met onze leuke en relaxte roadtrip van Praag naar Wenen. We ontdekken het verhaal... Lees meer
vanaf
€270,00
vanaf
€270,00
Gouden Praag privétour met lokale expert
Deze educatieve, maar ontspannende privétour biedt de mogelijkheid om meer te weten te komen over de fascinerende geschiedenis van de Joodse gemeenschap in Praag. Je bezoekt alle bezienswaardigheden van het Joods museum -... Lees meer
vanaf
€105,00
vanaf
€105,00
Riverside Party Praag
De best mogelijke wandeltour: inclusief gratis onbeperkt bier en sangria, en een warm diner. Loop door de prachtige Mala Strana van Praag en bekijk de brutale kunst.
Deze tour is ontworpen door gidsen die overal in Europa... Lees meer
vanaf
€28,00
vanaf
€28,00
Ontdek het nachtleven van Praag met een local
Kom op deze zeer speciale nachtelijke tour met een local die de beste clubs, bars en live muziek podia in Praag kent! Of u nu van jazz, hiphop, elektronische muziek of een ander genre houdt, Praag heeft uitstekende opties... Lees meer
vanaf
€139,00
vanaf
€139,00
Privé-bubbelvoetbalactiviteit in Praag
Bubbel voetbalspel
Bubble Soccer is een geweldig spel voor iedereen die van plezier en beweging houdt. Bubbelvoetbal geniet zowel van de speler zelf als van zijn vrienden. Iedereen lacht om dit spel. We hebben... Lees meer
vanaf
€30,00
vanaf
€30,00
Dagelijkse privé Karlovy Vary-tour vanuit Praag
Bezoek het grootste kuuroord in de Tsjechische Republiek tijdens deze privérondleiding van 8 uur. Ontdek de prachtige architectuur en romantische sfeer van Karlovy Vary. Wandel door dezelfde straten als de Duitse dichter... Lees meer
vanaf
€290,00
vanaf
€290,00
Privétour door Praag naar Wenen via Cesky Krumlov
Combineer de voordelen van vervoer van deur tot deur met de mogelijkheid om de unieke middeleeuwse stad en het kasteel van Cesky Krumlov, een UNESCO-werelderfgoed, te verkennen met een lokale gids, die u, in tegenstelling... Lees meer
vanaf
€153,00
vanaf
€153,00
Koninklijke pracht onthulde privérondleiding door het kasteel van Praag
Begin aan een exclusieve privérondleiding door het kasteel van Praag voor een koninklijke reis door de grootsheid van de geschiedenis! Omzeil het gewone en duik in het hart van de Praagse Burcht, 's werelds grootste oude... Lees meer
vanaf
€65,00
vanaf
€65,00
Петршин пешком: квест-экскурсия в мобильном приложении
Петршинская «эйфелева» башня, и действующая обсерватория, и роскошные розовые сады, и скульптуры. Всё это и многое другое... Lees meer
vanaf
€22,00
vanaf
€22,00