Praag Tours & Tickets
2037 resultaten
4 uur durende privétour door Praag met ophalen en wegbrengen van het hotel
Onze conciërgediensten in Praag maken ons uniek. Praag staat bekend om goed bewaarde kastelen, barokke en gotische kathedralen, middeleeuwse pleinen, dromerige bruggen, uitgaansgelegenheden en een levendige kunstscène.... Lees meer
vanaf
€500,00
vanaf
€500,00
Ontdek het beste van Praag: 3 uur durende privétour inclusief bierstop
Ontdek het middeleeuwse Praag. Met een privégids bezoekt u de hoogtepunten van de Praagse Burcht (exterieur), de Oude Stad, de Kleine Zijde en de Karelsbrug, en volgt u de Koninklijke Weg van de Boheemse koningen. U kunt... Lees meer
vanaf
€125,00
vanaf
€125,00
Een dag uit het leven van Praag - Privétour met een local
Ervaar fantastische kunst en architectuur, een rijke middeleeuwse geschiedenis en innovatieve moderne toevoegingen in Praag, dat de reputatie heeft de meest kosmopolitische, moderne en avant-garde stad van Tsjechië te... Lees meer
vanaf
€205,13
vanaf
€205,13
Ticket met toegang zonder wachtrij voor het Nationaal Filmmuseum van Praag
Het is een verborgen parel in Praag voor alle filmliefhebbers en gezinnen - de eerste in zijn soort in Tsjechië. Biedt unieke hands-on ervaring - iedereen ontdekt hoe de film op zichzelf werkt. Kom om de film anders te... Lees meer
vanaf
€12,00
vanaf
€12,00
Praag Pilsner Urquell Museum met 3 gratis bierproeverijen
Pilsner Urquell Experience is de must-visit attractie voor alle bierliefhebbers of iedereen die geïnteresseerd is in Tsjechisch bier en cultuur! Met behulp van de meest recente technologie vertelt het een van de... Lees meer
vanaf
€22,00
vanaf
€22,00
Volledige dag Cesky Krumlov privétour vanuit Praag
Bekijk een van de juweeltjes van Midden-Europa tijdens deze privétour naar Český Krumlov vanuit Praag. Kom meer te weten over de geschiedenis van deze middeleeuwse stad met een kasteel op de 2,5 uur rijden van Praag en... Lees meer
vanaf
€360,00
vanaf
€360,00
7 BESTE UITZICHTEN - PRAAG eBIKE TOUR
Deze eBike-tour biedt je een zeer gemakkelijke oriëntatie van Praag en is perfect voor je eerste volledige dag in de stad.
Je ziet 7 districten van Praag vanuit 7 magische uitkijkpunten. Deze plekken zijn uniek, niet... Lees meer
vanaf
€61,54
vanaf
€61,54
Kook, ontdek bezienswaardigheden, proef eten en wijn met een chef-kok in Syracuse
De reis begint bij de iconische Bar Cristina op Piazza Pancali, Syracuse, waar je je verdiept in de kunst van het bereiden van een authentiek Siciliaans ontbijt.
Van daaruit neemt de verkenning je mee naar de oude markt... Lees meer
vanaf
€144,00
vanaf
€144,00
Praag: rondleiding met kleine groepen door de oude binnenstad en de Joodse wijk
De klassieker onder de klassiekers, dit is de eerste rondleiding die elke bezoeker zou moeten volgen als ze aankomen. We beginnen in het hart van de oude stad. Al wandelend over de geplaveide straten bespreken we de... Lees meer
vanaf
€49,00
vanaf
€49,00
Privérondleiding door het Karlstejn-kasteel vanuit Praag met lunch en toegang
Het land van Tsjechië omvat meer dan 1000 kastelen en kastelen. Als u er maar één hoeft te kiezen om te bezoeken, is kasteel Karlstejn een goede keuze. De rol van dit middeleeuwse kasteel (14e eeuw) overtrof alle andere... Lees meer
vanaf
€212,00
vanaf
€212,00
Cabo Frio stadstour - VOLLEDIGE DAG vanuit Buzios
Wij zijn een familiebedrijf voor toerisme.
Onze passagiers maken deel uit van deze familie, dus we willen dat u zich voelt.
We onderscheiden ons in de persoonlijke aandacht die we bieden, waardoor we onvergetelijke... Lees meer
vanaf
€35,30
vanaf
€35,30
Dagtocht naar de sprookjesachtige stad Cesky Krumlov
Begin aan een privédagtrip vanuit Praag en ontdek de betoverende allure van Český Krumlov, een goed bewaard geheim dat wacht om ontdekt te worden. Duik in de geschiedenis van het op een na grootste kasteelcomplex van... Lees meer
vanaf
€280,00
vanaf
€280,00
Stadstour Praag + Karelsbrug en Campa-eiland kleine groepen
Unieke wandeltocht door Tsjechoslowaakse geboren in de communistische tijd. Er is geen vergelijkbare tocht in Praag.
Geniet van de presentatie door een enthousiaste gids met een wandeling door het stadscentrum, de... Lees meer
vanaf
€6,00
vanaf
€6,00
Dagtour door Praag met de Praagse Burcht, lunch en Moldau-cruise
Tijdens de reis daarheen kunt u de bezienswaardigheden van de Nieuwe Stad en de Oude Stad bekijken. We rijden u over de rivier naar de kasteelstad.
De rest van de tour is te voet, dus eerst wandelen in het Castle Town... Lees meer
vanaf
€62,50
vanaf
€62,50
Panoramisch Praag
Onze fotowandeling is gericht op het beste adembenemende panoramische uitzicht in Praag. Onze foto-instructeur laat je interessante perspectieven en invalshoeken zien die je prachtige panorama's van de stad Praag kunt... Lees meer
vanaf
€61,54
vanaf
€61,54
Privérondleiding door de oude binnenstad van Praag met boottocht
Zie het beste van Praag in en uit het water. Geniet van een rondleiding door de oude stad, bekijk hoogtepunten zoals de astronomische klok en koop kaartjes voor de Moldau-cruise! Uitgebreide optie: verleng de wandeltocht... Lees meer
vanaf
€107,00
vanaf
€107,00
Regelmatige rondleiding Joodse wijk in Praag
Het Joods Museum in Praag werd opgericht in 1906 en opgeheven in de herfst van 1939 na de nazi-bezetting van Tsjecho-Slowakije. De collectie werd in 1942 door de Praagse Joodse gemeenschap overgenomen als het Centraal... Lees meer
vanaf
€59,90
vanaf
€59,90