Praag Tours & Tickets
2037 resultaten
Gay Tours Praag
Praag gaat niet alleen over Bel Ami en Tsjechische jagers;) Ik zal je veel meer laten zien van zijn homoseksuele kant: homo-erotische kunst, homosexualiteit, plaatsen gerelateerd aan het homoseksuele leven en rechten... Lees meer
vanaf
€82,06
vanaf
€82,06
Kutná Hora en Bone kerk - privétour met PERSOONLIJKE PRAAGGIDS
"Architecturale schat en eigenaardig heiligdom"
Lokale rijke zilvermijnen laten de stad Kutna Hora uitgroeien tot de op een na belangrijkste stad van Bohemen in de middeleeuwen. Wandelend door de oude straten kunnen we... Lees meer
vanaf
€88,52
vanaf
€88,52
Skip-the-line Joods museum en synagogen privétour
Ontdek de Joods-Tsjechische geschiedenis en cultureel erfgoed door een bezoek te brengen aan het Joods Museumcomplex in Praag. Bezoek de Spaanse synagoge. Uitgebreide opties: bezoek de Oude Joodse Begraafplaats, de... Lees meer
vanaf
€138,00
vanaf
€138,00
Quadritavontuur voor gezinnen met kinderen Praag
Ben je klaar met saaie familiefeesten? Ben je een fan van meer leuke manieren om je vrije tijd samen door te brengen? We hebben een geweldige tip voor veilig adrenalineplezier voor elk gezinslid.
ATV's zijn een zeer... Lees meer
vanaf
€111,00
vanaf
€111,00
Rivier de Moldau Rafting - Een bezoek aan Praag, Cesky Krumlov
Begin en eindig in Praag! Met de rivier de Moldau raften heb je een 4-daags tourpakket dat je naar de beste delen van Tsjechië brengt. Rafta River Rafting Tour - 4 Days omvat accommodatie, een lokale gids, maaltijden,... Lees meer
vanaf
€890,00
vanaf
€890,00
Tour over kerkhof van psychiatrisch ziekenhuis in Bohnice
Voer uw eigen paranormale onderzoek uit op het kerkhof van het psychiatrisch ziekenhuis in Bohnice tijdens deze 3 uur durende rondleiding met gids. Loop tussen de 4000 begraafplaatsen en stop bij de psychiatrische... Lees meer
vanaf
€28,00
vanaf
€28,00
Praag per Segway
Rijden op een Segway biedt u de buitengewone ervaring van een wandeling door Praag zonder te lopen, maar glijdend aan boord van een Segway Human Transporter! Op deze originele segwaytour ontdekt u de hoogtepunten van Praag... Lees meer
vanaf
€103,00
vanaf
€103,00
Tsjechische kastelen-scootertour voor 1 dag. De South Way. (Audio gids)
1-daagse scootertocht door Tsjechische kastelen volgens een intensief programma van het noordelijke grondgebied van de republiek.
U ziet oude monumenten uit de Tsjechische geschiedenis van de middeleeuwen en de afgelopen... Lees meer
vanaf
€79,00
vanaf
€79,00
Zelfgeleide stadsaudiotour in de Praagse Burcht (geen ticket)
Touringbee Audio Guide biedt een handige mobiele metgezel om de beroemde Praagse Burcht te verkennen. De app beschikt over een vooraf ontworpen wandelroute die je meeneemt langs de belangrijkste bezienswaardigheden van de... Lees meer
vanaf
€5,00
vanaf
€5,00
Dagtour naar Kutna Hora inclusief Sedlec Ossuarium vanuit Praag
Verken Kutná Hora en het Ossuarium van Sedlec, en krijg inzicht in de rijke middeleeuwse geschiedenis van de Tsjechische Republiek tijdens deze zeven uur durende tour van Praag. Volg uw gids door de oude stad Kutná Hora... Lees meer
vanaf
€48,00
vanaf
€48,00
Dinosaurus-pretpark - beste dino-ervaring in Praag
Eenmaal binnen in de site word je honderden miljoenen jaren terug in de tijd getransporteerd en maak je via een audiovisuele tentoonstelling kennis met enkele van de grootste wezens die ooit onze planeet hebben bewoond.
vanaf
€15,00
vanaf
€15,00
Tweedehands Vintage Czech Design Small Group Tour in Praag
Ben jij een vintage modeliefhebber? Houd jij meer van duurzame mode of wil je iets leuks kopen met een overlap naar het goede doel? Houd je van kleine bedrijven die gedreven worden door passie en enthousiasme in plaats van... Lees meer
vanaf
€56,73
vanaf
€56,73
Privé sightseeingtour van een halve dag in Praag
Haal het meeste uit uw verblijf in de middeleeuwse stad Praag en laat uw lokale chauffeur u rondleiden! Bewonder de meest populaire attracties vanuit het comfort van uw eigen privé-auto zonder zorgen te maken over het... Lees meer
vanaf
€76,93
vanaf
€76,93
Praag Privé boottocht 4 uur
Wil je alles wat Praag te bieden heeft vanaf de rivier zien? Dan is deze privérondvaart iets voor u! We beginnen de privériviercruise in het historische stadscentrum. Van daaruit kunnen we naar het zuiden gaan en de... Lees meer
vanaf
€405,00
vanaf
€405,00