Praag Tours & Tickets
2037 resultaten
Kroegentocht in het centrum van Praag - Open bar, welkomstshots en clubtoegang
Ontdek het bruisende nachtleven van Praag tijdens onze Praag Pub Crawl! Onze party hosts zorgen ervoor dat je plezier hebt op elke locatie, verken de verborgen pubs en bruisende bars van de stad, elk met een unieke smaak... Lees meer
vanaf
€33,49
vanaf
€33,49
Privétour naar het Tsjechisch-Saksisch Zwitserland Nationaal Park
Tijdens deze privétour nemen we je mee naar het mooiste nationale park van Tsjechië. Prachtige regio vol zandstenen bergen biedt prachtige uitzichten aan zowel de Duitse als de Tsjechische kant van de grens. Maak een... Lees meer
vanaf
€285,00
vanaf
€285,00
Neurenberg privétour vanuit Praag
Laat ons u meenemen op een privétour naar Neurenberg, een prachtige historische stad in het noorden van Beieren. Omgeven door middeleeuwse muren, was Nurnberg een belangrijk cultureel en economisch centrum van de regio in... Lees meer
vanaf
€395,00
vanaf
€395,00
Ontdek de geschiedenis van Praag met Franz Ferdinand, inclusief diner
De erfgenaam van de Oostenrijks-Hongaarse troon, Franz Ferdinand d'Este, zal je gids zijn door de geschiedenis van Praag. De tour begint op het Oude Stadsplein. Van daaruit maken we een wandeling naar de Kleine stad en... Lees meer
vanaf
€100,00
vanaf
€100,00
Privétour: Cesky Krumlov Dagtrip vanuit Praag
Genesteld in de hoefijzervormige bocht van de rivier de Moldau, wordt het pittoreske stadje bewaakt en bewaakt door het majestueuze Krumlov-kasteel, het op een na grootste kasteel in Tsjechië, het juweel van middeleeuwse... Lees meer
vanaf
€394,00
vanaf
€394,00
Boheems en Saksisch Zwitserland All inclusive reis - Fantasy Tour
Ervaar het beste van de nationale parken van Bohemian en Saksisch Zwitserland zonder u zorgen te hoeven maken over vervoer tijdens een tour met een kleine groep van een hele dag. Reis naar de parken met comfortabele... Lees meer
vanaf
€143,00
vanaf
€143,00
Proef de traditie van Praag tijdens een privérondleiding voor eten
Beleef een boeiend culinair avontuur door de aloude straten van Stare Mesto met onze exclusieve 4,5 uur durende privérondleiding door Praag. Dompel jezelf onder in de fascinerende geschiedenis van de oude stad terwijl je... Lees meer
vanaf
€202,00
vanaf
€202,00
Quadritavontuur Praag
Terwijl u tot 200 hectare van het prachtige Tsjechische platteland verkent, krijgt u de mogelijkheid om deze snelle terreinwagens tot het uiterste te drijven.
Test hun kracht en behendigheid in een gevarieerd landschap... Lees meer
vanaf
€111,00
vanaf
€111,00
Praag in één dag: de enige tour die je nodig hebt!
De perfecte tour voor diegenen die het meeste uit hun dag in Praag willen halen. Tijdens deze tour behandelen we vrijwel alle hoogtepunten van de stad, in een gemakkelijke, maar overvolle reisroute.
We raden je aan dit zo... Lees meer
vanaf
€129,00
vanaf
€129,00
Kutná Hora - Premient eGuide APP
Word voor één dag je eigen gids en keer terug naar de middeleeuwen. Met onze app kun je Sedlec verkennen, vooral bekend vanwege het ossuarium en Kutna Hora, een stad van zilvermijnen en een gotisch juweel van de... Lees meer
vanaf
€50,00
vanaf
€50,00
Privéfotoshoot in de oude binnenstad van Praag
Upgrade uw fotocollectie met prachtige professionele foto's tegen de achtergrond van de beste locaties van Praag
Ontvang 20 persoonlijke foto's + 5 professioneel geretoucheerde foto's als cadeau
Maak een fascinerende... Lees meer
vanaf
€150,00
vanaf
€150,00
Wandeltocht door Praag 2,5 uur (oude stad, Joodse wijk en Karelsbrug)
Tijdens deze 2,5 uur durende tour ontdek je de geschiedenis van de oude stad en de voormalige joodse getto.
vanaf
€19,50
vanaf
€19,50
VR Paintball in VR Play Park Tsjechië
Wil je adrenaline ervaren zonder de blauwe plekken en vuile kleren die gepaard gaan met een spelletje paintball? Waarom probeer je deze leuke nieuwe versie ervan, Virtual Reality Paintball, niet! Neem een groep vrienden of... Lees meer
vanaf
€112,00
vanaf
€112,00
Privérondleiding met audiogids in de oude binnenstad van Praag
Onze audiogids is een handige mobiele metgezel voor het verkennen van de oude binnenstad van Praag. Deze app beschikt over een vooraf geplande wandelroute die je door de belangrijkste bezienswaardigheden van de oude stad... Lees meer
vanaf
€5,00
vanaf
€5,00
Tour met vintage auto naar concentratiekamp Terezín
Concentratiekamp en Joods getto, de enige instelling in zijn soort in het land, ligt ten noorden van Praag. Het is ongeveer 1 uur rijden van Praag en gedurende de tijd die je daar doorbrengt, volg je een rondleiding die... Lees meer
vanaf
€565,00
vanaf
€565,00
Privérondleiding
Haal je gids op - Je kunt onze hoog aangeschreven gidsen boeken voor exclusieve, individuele privétours speciaal voor jou en je familie, vrienden, klas of groep - rondleidingen die in je tempo plaatsvinden en die zich... Lees meer
vanaf
€184,62
vanaf
€184,62
Karlovy Vary - Bezoek het mooiste kuuroord tijdens een privétour
We nemen je mee naar het mooiste kuuroord van Tsjechië. Je ziet prachtige architectuur en een romantische sfeer.
Je zult genieten van de wandeling met onze privégids door dezelfde straten als de Duitse dichter Johann... Lees meer
vanaf
€459,00
vanaf
€459,00
Folk-dinerervaring in Praag met vervoer
Beleef een folkloristische avond met traditionele maaltijden en een entertainmentshow in een prachtig ingericht restaurant.
Tijdens de avond proef je 4 typisch Tsjechische gerechten (vegetarisch, kip en vlees optie) en... Lees meer
vanaf
€110,00
vanaf
€110,00