Praag Tours & Tickets
2036 resultaten
Privékastelen en brouwerij-dagtrip van Praag naar Kutna Hora
PRIVÉ-DAGTOCHT TOT 19 PERSONEN
Een dagtocht van Praag naar Kutna Hora wordt uniek gekenmerkt door zijn schoonheid en architectonische grandeur. De combinatie van de plaatsen die u bezoekt en wat ze bezoekers bieden, is... Lees meer
vanaf
€245,00
vanaf
€245,00
Praag in het communistische tijdperk: privéwandeltocht van een halve dag
Ontdek de verborgen hoekjes, monumenten en gedenktekens uit het communistische tijdperk van Praag, terwijl je de twintigste-eeuwse geschiedenis van deze ongelooflijke stad leert kennen – inclusief de aanloop naar de... Lees meer
vanaf
€168,60
vanaf
€168,60
Dagexcursie naar Český Krumlov vanuit Praag
Maak een dagtocht naar een sprookjesachtige stad met een bezoek aan een van de grootste kastelen van Tsjechië. Český Krumlov maakt deel uit van het UNESCO-werelderfgoed cultureel en natuurlijk en de schoonheid zal u... Lees meer
vanaf
€85,00
vanaf
€85,00
Verken Jetrichovice: verborgen juweeltje van Boheems Zwitserland
Dit is de minder bereisde weg in Boheems Zwitserland. Je laat de drukte bij Pravcicka Gate en drukke boottochten achter je en geniet van stille bossen, adembenemende uitzichten en heerlijke lokale lunch/bier. Dit alles met... Lees meer
vanaf
€139,00
vanaf
€139,00
Privétour naar het Tsjechische paradijs vanuit Praag
In deze wandeltocht nemen we je mee naar het Tsjechische paradijs, een prachtige regio met zandstenen rotsen en fantastische panorama's. We zullen middeleeuwse kastelen zien die lokale heren gebouwd op zandstenen heuvels.... Lees meer
vanaf
€190,00
vanaf
€190,00
Private Half Day Walking Tour - Walking Tour Prague
Ervaar een uniek vormgegeven privéwandeling van een halve dag met Praag WNDR Tours, uw toegangspoort tot een individueel en meeslepend avontuur in het hart van Europa.
Onze tours zijn afgestemd op uw interesses en... Lees meer
vanaf
€195,00
vanaf
€195,00
CARLSBAD & bezoek aan MOSER-glasfabriek 8 uur rijden en wandelen
Wij zijn een deskundige, ervaren luxe reispartner met meer dan 20 jaar op de markt, gespecialiseerd in het leveren van privédiensten in een vriendelijke sfeer en in het organiseren van op maat gemaakte reizen naar... Lees meer
vanaf
€558,98
vanaf
€558,98
Sla de wachtrij over Žižkov Televisietoren Praag Rondleiding
Op zoek naar het beste uitzicht over Praag? Bezoek de Žižkov-televisietoren met Skip-the-Line-tickets en een erkende gids. Geniet van een fantastisch uitzicht over Praag, van de oude binnenstad tot het koninklijk... Lees meer
vanaf
€120,20
vanaf
€120,20
Proef de traditie van Praag tijdens een privérondleiding voor eten
Beleef een boeiend culinair avontuur door de aloude straten van Stare Mesto met onze exclusieve 4,5 uur durende privérondleiding door Praag. Dompel jezelf onder in de fascinerende geschiedenis van de oude stad terwijl je... Lees meer
vanaf
€202,00
vanaf
€202,00
Praag: elektrische scooter & E-bike rondleiding
Rijd over de rivieroevers en bruggen van de Moldau, verken het kasteelgebied, de Kleine Zijde, de Joodse wijk en de oude binnenstad, bereik verschillende heuvels en uitkijkpunten van Praag zonder te zweten met je ervaren... Lees meer
vanaf
€11,40
vanaf
€11,40
Praag naar de oude binnenstad van Dresden, de Zwinger en de Frauenkirche met de auto
Word verliefd op Dresden, het "Florence aan de Elbe", en zijn culturele en artistieke pracht. Bekijk de nieuwe, oude architectonische meesterwerken zoals de Frauenkirche, Brühl's Terrace en het Zwingerpaleis. Bezoek ook... Lees meer
vanaf
€397,10
vanaf
€397,10
Karlovy Vary Volledige dagtour vanuit Praag
Wandel tijdens deze dagtocht langs het wereldberoemde kuuroord. Karlovy Vary
is het beroemdste kuuroord van Tsjechië, de geschiedenis van de stad
dateert uit de 14e eeuw, de tijd van Karel IV. De genezende werking... Lees meer
vanaf
€81,00
vanaf
€81,00
Cesky Krumlov Privédagtrip vanuit Praag met lunch en toegang tot het kasteel
Privé dagtocht naar middeleeuws juweeltje - Cesky Krumlov (UNESCO) met 700 jaar oud kasteel, pittoreske huizen, tavernes en een unieke sfeer. Geniet van deze ongelooflijk goed bewaard gebleven plek tijdens een... Lees meer
vanaf
€345,00
vanaf
€345,00