Praag Tours & Tickets

Filter
Wanneer?
Prijs
Duur
Tijd van de dag

2036 resultaten

Wereldoorlog 2 en Communisme Tour image

Wereldoorlog 2 en Communisme Tour

Onvoorstelbaar leed, onuitsprekelijke moed, verpletterde dromen en een sprankje hoop: Praag zwiepte en draaide zich om in de stormen van de 20e eeuw, opgeworpen door de grootmachten eromheen. Deze tour werpt licht op de... Lees meer
  • 2 tot 4 uur
  • Gratis annulering
vanaf
€29,00
vanaf
€29,00
Praag Hop on Hop off Sightseeing Tram image

Praag Hop on Hop off Sightseeing Tram

Stap aan boord van een van de historische 'Lijn 42'-trams en geniet van onbeperkte ritten met uw 24-uursticket. Reis terug in de tijd terwijl je langs de meest iconische bezienswaardigheden van Praag rijdt aan boord van... Lees meer
  • 1 tot 2 uur
  • Gratis annulering
vanaf
€13,00
vanaf
€13,00
Tweedehands Vintage Czech Design Small Group Tour in Praag image

Tweedehands Vintage Czech Design Small Group Tour in Praag

Ben jij een vintage modeliefhebber? Houd jij meer van duurzame mode of wil je iets leuks kopen met een overlap naar het goede doel? Houd je van kleine bedrijven die gedreven worden door passie en enthousiasme in plaats van... Lees meer
  • 2 tot 4 uur
  • Gratis annulering
vanaf
€56,84
vanaf
€56,84
Neurenberg privétour vanuit Praag image

Neurenberg privétour vanuit Praag

Laat ons u meenemen op een privétour naar Neurenberg, een prachtige historische stad in het noorden van Beieren. Omgeven door middeleeuwse muren, was Nurnberg een belangrijk cultureel en economisch centrum van de regio in... Lees meer
  • 4 uur tot 1 dag
  • Gratis annulering
vanaf
€395,00
vanaf
€395,00
Privé dagtocht van Praag naar kasteel Konopiště en kasteel Hluboka image

Privé dagtocht van Praag naar kasteel Konopiště en kasteel Hluboka

Geniet van een privédagtrip vanuit Praag en bezoek twee van de meest bezochte kastelen in Tsjechië - het kasteel van Hluboka en Konopiště. Kasteel Hluboká is een Nationaal Cultureel Monument van Tsjechië en staat in... Lees meer
  • 4 uur tot 1 dag
  • Gratis annulering
vanaf
€969,90
vanaf
€969,90
Mozart's Trail in Praag met skip-the-line Muziekmuseum image

Mozart's Trail in Praag met skip-the-line Muziekmuseum

Volg de wandeling van W.A. Mozart in Praag, de stad die de inspiratie vormde voor de "Praagse" symfonie. Bekijk de hoogtepunten van de oude stad, zoals de astronomische klok en de Karelsbrug, en bezoek het Muziekmuseum.... Lees meer
  • 2 tot 4 uur
  • Gratis annulering
vanaf
€104,80
vanaf
€104,80
Ultieme Tsjechische eet- en biertour image

Ultieme Tsjechische eet- en biertour

We lopen rond in een van de meest traditionele, maar vaak over het hoofd geziene wijken van Praag: Smichov. Je leert over de Tsjechische cultuur en tradities en stopt bij drie verschillende verborgen juweeltjes, waar we de... Lees meer
  • 2 tot 4 uur
  • Gratis annulering
vanaf
€119,00
vanaf
€119,00
Aankomst vanaf Praag Airport PRG naar Praag per privévoertuig image

Aankomst vanaf Praag Airport PRG naar Praag per privévoertuig

Waarom zou u uw kostbare tijd doorbrengen met wachten in lange shuttle- of taxirijen. Vermijd de taalbarrière en valutawissel. Reis in stijl van Prague Airport PRG naar uw hotel in het centrum van Praag met een... Lees meer
  • 1 uur
  • Gratis annulering
vanaf
€42,81
vanaf
€42,81
Tour 2 landen Boheems en Saksisch Zwitserland vanuit Praag image

Tour 2 landen Boheems en Saksisch Zwitserland vanuit Praag

Tijdens deze tour bezoeken we de meest interessante bezienswaardigheden van het nationale park. De inhoud ervan varieert tussen het zomer- en winterseizoen. Je wordt opgehaald in Praag en we rijden eerst naar Duitsland... Lees meer
  • 4 uur tot 1 dag
  • Gratis annulering
vanaf
€135,00
vanaf
€135,00
Deurenwandeling met gids door kleine groepen met gids in Praag image

Deurenwandeling met gids door kleine groepen met gids in Praag

Praags deuren en ramen tour geeft je inzicht in de cultuur van het land. Het karakter van verschillende architectonische stijlen van gebouwen in Praag is fascinerend, evenals vele verschillende patronen en ornamenten van... Lees meer
  • 2 tot 4 uur
  • Gratis annulering
vanaf
€40,00
vanaf
€40,00

Over de stad